Kommenteeri

Tervisedetsember, here I come!

Nii! Tere detsember! Tundub, et detsember on päris hakkamist täis! Vähemalt vaibid on sellised ja tunne on õige ja ma otsustasin võtta käsile oma liikumise ja toitumise ja võib olla ka une, kui vajadus tekib (sest eelmisel postituses kirjutasin ka, et kuskilt viskab energiat sisse, ehkki ma ei tee selleks mitte midagi praegu. Söön kooki ja magan vähe. Ja ei midagi. Ikka on energiat ja jaksu ja tahtmist toimetada. Jõudsin selleni, et äkki ikka on tegemist suhtumiseküsimusega. Ja äkki ka novembritänulikkusega). Aga siin allpool kirjutan pikemalt, miks ma detsmebris videoid tegema hakkan ja kelle omale virtuaalseks mentoriks võtan!

Rõõmus ja värske Grete ja rõõmus ja värske kõik-mida-leidsin-puuviljanurgast-smuuti
(pirnid, kiivid, hurmaad, banaanid ja õunamahl)
Minu detsembriprojekt lisaks tervisele on videoprojekt! Natuke hirmus on ka! Aga otsustasin, et teen video-advendikalendri, mil salvestan iga päev kuni kaheminutilise video, mis vaibid on ja siis jõulukingituseks (pigem aastalõpukingituseks) panen nad kõik kokku ja saan (loodetavasti) toreda ülevaate 2019. aasta detsembrist! Ma mõtlesin, et tahaks need videod ka jooksvalt üles laadida, aga instastoorisse see nüüd küll ei mahtunud ja mõtlen midagi muud välja. See on minu jaoks väljakutse, sest videosid ei ole ma veel eriti teinud ja natuke on ju hirmus niimoodi iga päev pildis olla. Ja et sellest üle saada, võtsingi sellise väljakutse vastu. Erilisi reegleid ma endale ei sea - oluline, et oleks midagi iga konkreetse päeva kohta ja soovitavalt võiksin ise ka pildis olla. Aga noh, elul on ka omad paanid, seega vaatame!

Ja lisaks vaatan ma detsembris, mida Marie Forleo hakkab siin aastakümne lõpus ette võtma - homme pidavat mingi viimasele kümnendile tagasivaate tegemise õppus algama tema lehel. Väga informatiivne ma selles osas olla ei saa, sest ta ise ka seda väga ei ava, aga homme vaatame MarieTv youtubeikanalile ja äkki siis saab sealt rohkem teada! Aga tema raamat mulle väga meeldib ja videod on ka täitsa toredad olnud, seega ma hea meelega võtan ühe ägeda naise virtuaalseks liidriks/coachiks/mentoriks sel teel praegu! Sest ma otsutasin, et ma tahaks uude aastasse minna võimalikult kooskõlas iseenda keha ja hinge ja meeltega. Selline väike eesmärk. Fakt on lihtsalt see, et ma ju tean, mida ma tegema peaksin, et olla tasakaalus. Ma olen sada korda siin olnud. Ja nüüd tuli inspiratsioon ja tuli motivatsioon ja tuli detsember ja energia ja ma vaatan, kuhu see mind viib. Ja mul on ju veel see otsus ka vaja teha, mis sellest blogist siin saab. See on ju aastane teekond. Kas ma jätkan nii või siis on üks teine mõte ka. Ühesõnaga, hädasti oleks vaja ka üht visioonikoosolekut iseendaga!

Ühesõnaga, ma tunnen, et aasta viimases kuus on aeg end kokku võtta, seada eesmärgiks harmoonia igas võtmes, teha vaikselt kokkuvõtteid ja saata see kasvamiskohtaderohke 2019 ära, et tulla saaks uus ja ilus 2020 - ja ma võin öelda, et igasugused kahtedega numbrid on mu lemmikud!

Lisa kommentaar

Email again: