Päriseluline blogi

Filtreeri postitusi

Kokkuvõte veebruarikuust: mis juhtus liikumise ja tantsuga ja mida veebruar õpetas


Minu ootamatu soeng veebruari viimsel päeval - sest juuksuriaeg tuli kuu aega lähemale - how convenient, universe, kuna olin just reedeks saali fotoshuudi kokkuleppinud! #päriseluuu

Veebruar sai läbi (noh, mõni aeg tagasi) ja mida me sellest õppisime? Näiteks, mis sai liikumise- ja tantsukuust? Ja mis teemad veebruaris kõige rohkem üleval olid? Tegelikult tahaks juba märtsist kirjutada, aga ei saa ju, kui alles eelmine kuu lõpetamata on (story of my life - täiega tahaks igasuguseid asju alustada kogu aeg, sest uued algused on nii vägevad ja eufoorilised ja värsked ja ei mahu peaaegu et sisse ära! Aga ma harjutan seda eelmiste asjade lõpetamist nüüd, sest ma tunnen, et ma peaks. Sest tegelikult mulle väga meeldivad lõpetatud asjad ka. See tunne, et midagi on valmis või riiulisse pandud, see on vähem eufooriline ja rohkem hingerahulik.
Loe lisaks

Keset protsesse, koduvahetusmõtteid ja armastust.


Grete, Kalade tähtkuju ja naine ja vesi. Foto: Maia

Kirjutasin selle väikese hetkeolukorra apdeidi fb-lehele ja ma olen mitu korda mõelnud, et ma peaks need sealsed spontaansed mõtete-tunnetejagamised blogisse ka tooma, sest need on minu meelest hiljem kohe eriti põnevad lugeda. Sest pikemaid postitusi ma pigem planeerin ja nii ja võtan aja ja kirjutan, aga facebooki tulevad need teemad kohe. Jooksvalt. Keset elu. Päriselu. Nii et ma otsustasin nüüd ja kohe, et ma toon neid ikkagi vahepeal siia ka üle. Väga vabandan, kui te peate neid nüüd mitu korda lugema. Aga samas - minu blogi ja minu reeglid ju #rebel! Ja teiseks, ma olen siia juba mitu korda tagasi tulnud ja postitusele lauseid ja mõtteid juurde kirjutanud. Nii et stay tuned, võib isegi öelda!
Loe lisaks

Kuulõpulainel: kuust ja naistest ja lainelisest elust

Jumalannade arhetüüpide kaardid

Kuidas ma juba natuke oskan enda laineid ette näha ja nendeks valmistuda ehk et kuidas ongi nii, et vahepeal on energiad laes, täiskuu annab jõudu ja inspiratsiooni annab iga teine asi ja siis vahepeal tahaks end teki sisse kerida ja mittemidagi teha. Ja mõtisklen, kuidas sellega toime tulla.
Loe lisaks

Kuidas end lainel hoida ja inimestega koosolemisest ja kuidas nii raske on end õue lükata

Õnnelaboris võtsin eelmise nädala kinnituseks sellise kaardi.

Viimane nädal on olnud uskumatult sisukas ja sügav ja selline kiirevooluline jõgi. Mul on natuke kahju, et ma ei jõua sealt jõest vahepeal kaldale kirjutama, sest igal hetkel toimub midagi ja taipamised muudkui tulevad pardale. Nii huvitav oleks neid hetki ja kogemisi kohe peale sündi kirja panna ja pärast lugeda (nagu sünnituslugu on ju alati kohe värskelt kirjapanduda palju ehedam ja toorem ja ägedam). Aga ma olen ühtlasi ka harjutanud aktsepteerimist, et midagi ei saa sundida ega suruda, kui see ei taha sunnitud või surutud saada, eks. Õnneks on mul mu kolmapäevad (siiani), mil ma saan võtta selle aja ja panna kirja kõik selle, mis parasjagu üleval ja kirjapanemiseks valmis on. Ja õnneks on mul sotsiaalmeedia ja Päriselus facebookileht ja minu instagram (kasutaja: greeeetes), kus ma olen avastanud stooride võlu ja postitan ka muidu jooksvalt pilte, kuhu te ka lahkesti jälgijaiks oodatud olete!
Loe lisaks

Veebruar - liikumine, tants ja armastus!

Foto sellest, kuidas ma saalis tantsin: minu õde, Britt Paju

Eriti ägedat ja vägevat sea-aastat, inimesed! Kuuldavasti pidi selline rõõmus ja helge ja mõnus aasta tulema ja ma ei kahtle selles absoluutselt! Seaga või ilma. Alanud on veebruarikuu ja minu pärisolemiseaastas tähistab see kuu liikumist, tantsu ja armastust - nii liikumise kui tantsu kui iseenda vastu! Mida see täpsemalt tähendab? Kohe teile selgeks teen ma!
Loe lisaks