Päriseluline blogi

Filtreeri postitusi

Jälle samas kohas? Kuidas ma jälle aru sain, et kõige toredam on olla mina ise

Ohohohooo! Kes oleks arvanud, et ma JÄLLE siia jõuan, kus ma kirjutan, kui oluline on iseendale meeldida. Ja see olekski kliśee, kui ma siia jälle mingeid kogemisipidi jõudnud ei oleks. Ilmselgelt on see piisavalt suur ja sügav ja oluline ja keeruline teema, et seda ühe korraga selgeks ei saagi. Seega ma olen jälle siin iseendaga ja saan aru, kui mõttetu on püüda kogu aeg kellelegi meeldida. Kui hirmuskeeruline ülesanne, eks. Kellele siis rohkem meeldima peaks? Äkki siis prooviks juba igaks juhuks kõigile, kui juba alustada? Good luck there!

Selline harilik pärismina paljajalu, oma lemmikseelikus (mille sain kunagi kuskilt teise käe poest! Kui eeskujulik minust!) ja oma poolmetsikute umbrohu-toidupeenarde vahel
Loe lisaks

Maikuu, Itaalia, muutused ja tõdemised, sealhulgas selles osas, et blogi jätkab põimitud teemadena


Nonii, ma võtsin end kokku, et kirjutada üks postitus! Kas pole vapper minust! Teate, üldse on selline aeg, mil ma tunnen, et minus on mingi rebel, mis on kuidagi rahutu ja tal on iga asja kohta sada küsimust ja vastulauset ja kuidagi miskid vanad süsteemid enam ei taha sobida ja tahaks nagu kuskilt välja murda. Selline tunne on. Sellisesse kohta olen jõudnud. Üldse pole halb koht kus olla. Aga jaa, on maikuu, peaaegu aasta keskpaik ja nüüd tõden, et ma vajan mingeid muutuseid, ma natuke juba tean, milliseid ja juba olen kõik päevikusse ritta pannud ja eesmärke sättinud. Ma olen sellises kohas, kus ma tunnen, et mingi etapp on läbi saamas ja mingi etapp algamas. Või noh, et ma olen valmis selleks uueks etapiks, aga samas nagu miski veel puikleb vastu ja hoiab tagasi. Ja et see on minu päriseluline blogi, siis ma luban endal seda kõike niimoodi otse kirja panna nagu ma räägiks seda teile näost näkku - hästi suure õhinaga ja üsna kiiresti ja kätega vehkides. Kes on mind niimoodi rääkimas kuulnud, see kujutab ilusasti ette. Teised, ma arvan, kujutavad ka. Aga siin ongi rohkem lugemas need minu inimesed (saadan teile  sellepeale mõned musid!), kes kas on seda kogenud või kujutavad seda elavalt ette.
Loe lisaks

Keset protsesse, koduvahetusmõtteid ja armastust.


Grete, Kalade tähtkuju ja naine ja vesi. Foto: Maia

Kirjutasin selle väikese hetkeolukorra apdeidi fb-lehele ja ma olen mitu korda mõelnud, et ma peaks need sealsed spontaansed mõtete-tunnetejagamised blogisse ka tooma, sest need on minu meelest hiljem kohe eriti põnevad lugeda. Sest pikemaid postitusi ma pigem planeerin ja nii ja võtan aja ja kirjutan, aga facebooki tulevad need teemad kohe. Jooksvalt. Keset elu. Päriselu. Nii et ma otsustasin nüüd ja kohe, et ma toon neid ikkagi vahepeal siia ka üle. Väga vabandan, kui te peate neid nüüd mitu korda lugema. Aga samas - minu blogi ja minu reeglid ju #rebel! Ja teiseks, ma olen siia juba mitu korda tagasi tulnud ja postitusele lauseid ja mõtteid juurde kirjutanud. Nii et stay tuned, võib isegi öelda!
Loe lisaks