Päriseluline blogi

Filtreeri postitusi

Appi! Me tegime podcasti! Püüan nüüd siin draamatult selgitada!

Oo, mu inimesed, on augustikuu viimane päev ja me paneme sellele ägedale suvele (jah-jah, suvi küll jätkub, aga suvekuud on otsas!) sellise punkti, et jagame teiega oma uut ettevõtmist, milleks on meie päris oma podcast, taskuhääling ja mõteteväljendamismeedium Draamatud!

Sest kirjutada on mõnus, aga vahel tahaks kõike ja palju rohkem jagada. Lisaks saab meid koristades ja autosõidul ka kaasas kanda ja olla samaaegselt kasulik ja ka kaasamõtlev!


Loe lisaks

Esimesed puhkusenoodid: inspikas, podcastid, naiselikkus ja mullased sõrmed

Juuni! Ma sain vist alles esmaspäeval aru, et ongi suvi tulnud! Esiteks on õues natuke soojemaks läinud, puud roheliseks ja graafik vabamaks ja teiseks ma jõudsin lõpuks aeda (kust mu Kuuene tõi mulle ükspäev meetrise (päriselt) võilille. Ei ole kompliment aiapidajale) ja avastasin, et kõik lokkab! Ja kõige selle koosmõjul olen mina sel nädalal mõnusalt kodus podcastide ja igasuguste inspireerivate loengute toel aeda korrastanud ja nautinud päevi, mil ma ei peagi mitte kuhugi minema. No mõningaid joogatunde annan veel ka, aga need on puhas rõõm, kogemine ja puhkus niikuinii. Seega tunnetan puhkust võrreldes eelmise nädalaga, mil kõik päevad olid igasuguseid lasteaedade ja huviringide lõpetamisi ja laatadel osalemisi täis ja igatpidi kirju ja elav - absoluutselt teistpidi laadiv ja liigutav ja äge. Nagu yang ja yin, ühesõnaga. 


Loe lisaks