Päriseluline blogi

Filtreeri postitusi

#20 Novembrineljapäev ja 15 aastat

Eile veetsime Viiesega päeva koos - peale joogat toimetasime siin koos ja eraldi ja siis ta tuli ja keris end minu kõrvale lõunaunne. Vabalt võib mul selline töökaaslane olla. Talle endale ka muidugi meeldiks. Sest lasteaed meeldib ka, aga peale eilset oli tal jälle kolm korda raskem leppida lasteaeda minemisega. 

Puhas õrnus ja hellus ja armastus. Foto: Helen Tulp
Loe lisaks

#19 Madal profiil, teetass ja tekk ja enesearengulised hetked

Eile ja täna on täielik madala profiili päev. Ma olen vist oma kommiarmastusega keha tasakaalust välja viinud ja endale mingi väikse tilkuva nina ja kurguokka ligitõmmanud. Seega ma toimin teadlikult sellisel miinimumprogrammil ega loo praegu suuri asju ja nii. Sest keha tahab vist puhata. Ilm igatahes toetas ja need akustilised coverid (ja palun siinkohal head eestikeelset vastet!) siin Spotify listis ka. 


Loe lisaks

#18 Värske viiene, peovaibid ja puuoksameditatsioon

Eile oli Viiesel õige sünnipäev aardejahi ja õhupallide ja nuudli-jäätisepeoga. Ülitore ikka, et ta meie kambaga liituda otsustas. Selline mõnus väike naine - lendlev ja laulev haldjas, kes vajadusel kasutab oma draakoniomadusi. Ma isegi võiksin temalt õppida, kuidas häälekalt oma vajaduste eest seista, selle asemel et pahaselt iseendas nohiseda.

Aitäh, Helen Tulp, järjekordse hetketabava pildi eest!
Loe lisaks

#15 ja #16 Kui aeg lendab ja elu on eriti ilus ja tänuväärt

Tänane päev kihutas mööda ja keset sellega kaasa surfamist sain aru, et ma polegi kirjutama jõudnud! Täna oli täiega toimekas päev, aga jõudsin selle kestel väikestes hetkedes kohale tulla ja aru saada, kui äge on tunda, et kõik need toimetused olen ise hoolega ja teadlikult valinud ja kui väga need mind hoiavad ja toetavad ja kujundavad ja minu elu loovad. Tundub, et kuskil on midagi õigesti läinud vahepeal! Jehhee!

Ja nagu tellitult jõudsid just mõni tund tagasi meieni viimase pildistamise tulemused!
Niii suur aitäh, meie eriti armas ja äge ihufotograaf Helen Tulp!
Loe lisaks

Arhiiv