Päriseluline blogi

Filtreeri postitusi

Tervisedetsember, here I come!

Nii! Tere detsember! Tundub, et detsember on päris hakkamist täis! Vähemalt vaibid on sellised ja tunne on õige ja ma otsustasin võtta käsile oma liikumise ja toitumise ja võib olla ka une, kui vajadus tekib (sest eelmisel postituses kirjutasin ka, et kuskilt viskab energiat sisse, ehkki ma ei tee selleks mitte midagi praegu. Söön kooki ja magan vähe. Ja ei midagi. Ikka on energiat ja jaksu ja tahtmist toimetada. Jõudsin selleni, et äkki ikka on tegemist suhtumiseküsimusega. Ja äkki ka novembritänulikkusega). Aga siin allpool kirjutan pikemalt, miks ma detsmebris videoid tegema hakkan ja kelle omale virtuaalseks mentoriks võtan!

Rõõmus ja värske Grete ja rõõmus ja värske kõik-mida-leidsin-puuviljanurgast-smuuti
(pirnid, kiivid, hurmaad, banaanid ja õunamahl)
Loe lisaks

Kokkuvõte veebruarikuust: mis juhtus liikumise ja tantsuga ja mida veebruar õpetas


Minu ootamatu soeng veebruari viimsel päeval - sest juuksuriaeg tuli kuu aega lähemale - how convenient, universe, kuna olin just reedeks saali fotoshuudi kokkuleppinud! #päriseluuu

Veebruar sai läbi (noh, mõni aeg tagasi) ja mida me sellest õppisime? Näiteks, mis sai liikumise- ja tantsukuust? Ja mis teemad veebruaris kõige rohkem üleval olid? Tegelikult tahaks juba märtsist kirjutada, aga ei saa ju, kui alles eelmine kuu lõpetamata on (story of my life - täiega tahaks igasuguseid asju alustada kogu aeg, sest uued algused on nii vägevad ja eufoorilised ja värsked ja ei mahu peaaegu et sisse ära! Aga ma harjutan seda eelmiste asjade lõpetamist nüüd, sest ma tunnen, et ma peaks. Sest tegelikult mulle väga meeldivad lõpetatud asjad ka. See tunne, et midagi on valmis või riiulisse pandud, see on vähem eufooriline ja rohkem hingerahulik.
Loe lisaks

Kuidas end lainel hoida ja inimestega koosolemisest ja kuidas nii raske on end õue lükata

Õnnelaboris võtsin eelmise nädala kinnituseks sellise kaardi.

Viimane nädal on olnud uskumatult sisukas ja sügav ja selline kiirevooluline jõgi. Mul on natuke kahju, et ma ei jõua sealt jõest vahepeal kaldale kirjutama, sest igal hetkel toimub midagi ja taipamised muudkui tulevad pardale. Nii huvitav oleks neid hetki ja kogemisi kohe peale sündi kirja panna ja pärast lugeda (nagu sünnituslugu on ju alati kohe värskelt kirjapanduda palju ehedam ja toorem ja ägedam). Aga ma olen ühtlasi ka harjutanud aktsepteerimist, et midagi ei saa sundida ega suruda, kui see ei taha sunnitud või surutud saada, eks. Õnneks on mul mu kolmapäevad (siiani), mil ma saan võtta selle aja ja panna kirja kõik selle, mis parasjagu üleval ja kirjapanemiseks valmis on. Ja õnneks on mul sotsiaalmeedia ja Päriselus facebookileht ja minu instagram (kasutaja: greeeetes), kus ma olen avastanud stooride võlu ja postitan ka muidu jooksvalt pilte, kuhu te ka lahkesti jälgijaiks oodatud olete!
Loe lisaks

Veebruar - liikumine, tants ja armastus!

Foto sellest, kuidas ma saalis tantsin: minu õde, Britt Paju

Eriti ägedat ja vägevat sea-aastat, inimesed! Kuuldavasti pidi selline rõõmus ja helge ja mõnus aasta tulema ja ma ei kahtle selles absoluutselt! Seaga või ilma. Alanud on veebruarikuu ja minu pärisolemiseaastas tähistab see kuu liikumist, tantsu ja armastust - nii liikumise kui tantsu kui iseenda vastu! Mida see täpsemalt tähendab? Kohe teile selgeks teen ma!
Loe lisaks