Päriseluline blogi

Filtreeri postitusi

Kokkuvõte veebruarikuust: mis juhtus liikumise ja tantsuga ja mida veebruar õpetas


Minu ootamatu soeng veebruari viimsel päeval - sest juuksuriaeg tuli kuu aega lähemale - how convenient, universe, kuna olin just reedeks saali fotoshuudi kokkuleppinud! #päriseluuu

Veebruar sai läbi (noh, mõni aeg tagasi) ja mida me sellest õppisime? Näiteks, mis sai liikumise- ja tantsukuust? Ja mis teemad veebruaris kõige rohkem üleval olid? Tegelikult tahaks juba märtsist kirjutada, aga ei saa ju, kui alles eelmine kuu lõpetamata on (story of my life - täiega tahaks igasuguseid asju alustada kogu aeg, sest uued algused on nii vägevad ja eufoorilised ja värsked ja ei mahu peaaegu et sisse ära! Aga ma harjutan seda eelmiste asjade lõpetamist nüüd, sest ma tunnen, et ma peaks. Sest tegelikult mulle väga meeldivad lõpetatud asjad ka. See tunne, et midagi on valmis või riiulisse pandud, see on vähem eufooriline ja rohkem hingerahulik.
Loe lisaks

Kehast, enesetundest, vastutusest ja sellest, mis inspireerib


Ükskord, kui me kokaraamatuid lappasime ja Kaheksasel olid tuulerõuged.

Jaanuarikuu kolmas nädal! Pool jaanuarikuud on läbi ja need jaanuarivaibid on mõnusad ja toetavad olnud - oma väikeste tõusude ja mõõnadega, muidugi, sest muidu poleks põnev, aga kokkuvõttes olen arengutega ja enese lainelhoidmisega rahul küll! Tegelen aktiivselt hommikurutiini juurutamisega, mis täiega toetab ja toitun plaanikohaselt. Ja kuna ma ju ise tahan seda, siis ma ei tunne, et selline toitumine oleks minu jaoks piirav. Postituses kirjutan, kuidas keha end hästi tunneb ja miks; kuidas inimestelt (ja eelkõige lastelt) ei tohiks vastutust ja õppetunde ära võtta, igasuguseid asju eeldades ja nende eest ära tehes ja siis sellest, kes ja kuidas mind vahepeal inspireerinud on. Lisaks Sulle ka tegemiseks üks tore inspiratsiooniharjutus!
Loe lisaks