Päriseluline blogi

Filtreeri postitusi

Appi! Me tegime podcasti! Püüan nüüd siin draamatult selgitada!

Oo, mu inimesed, on augustikuu viimane päev ja me paneme sellele ägedale suvele (jah-jah, suvi küll jätkub, aga suvekuud on otsas!) sellise punkti, et jagame teiega oma uut ettevõtmist, milleks on meie päris oma podcast, taskuhääling ja mõteteväljendamismeedium Draamatud!

Sest kirjutada on mõnus, aga vahel tahaks kõike ja palju rohkem jagada. Lisaks saab meid koristades ja autosõidul ka kaasas kanda ja olla samaaegselt kasulik ja ka kaasamõtlev!


Loe lisaks

Jälle samas kohas? Kuidas ma jälle aru sain, et kõige toredam on olla mina ise

Ohohohooo! Kes oleks arvanud, et ma JÄLLE siia jõuan, kus ma kirjutan, kui oluline on iseendale meeldida. Ja see olekski kliśee, kui ma siia jälle mingeid kogemisipidi jõudnud ei oleks. Ilmselgelt on see piisavalt suur ja sügav ja oluline ja keeruline teema, et seda ühe korraga selgeks ei saagi. Seega ma olen jälle siin iseendaga ja saan aru, kui mõttetu on püüda kogu aeg kellelegi meeldida. Kui hirmuskeeruline ülesanne, eks. Kellele siis rohkem meeldima peaks? Äkki siis prooviks juba igaks juhuks kõigile, kui juba alustada? Good luck there!

Selline harilik pärismina paljajalu, oma lemmikseelikus (mille sain kunagi kuskilt teise käe poest! Kui eeskujulik minust!) ja oma poolmetsikute umbrohu-toidupeenarde vahel
Loe lisaks

Hiiumaa + sellest, kuidas ma mõistsin, et kaos ei ole minu jaoks ehk seiklused Euroopa joogafestivalil

Juuli lõpp viis meid perekondlikult Hiiumaale puhkama, mis kujutas endast päikselist lõõgastumist ja kõike muud, mida sõna "puhkus" harilikult sisaldab (minu jaoks, igal juhul). Sealt edasi sõitsime Kaheksasega Prantsusmaale, et võtta sel aastal koos osa kaheksapäevasest euroopa joogafestivalist. Ja kuna me juba kohe alguses tegime väikestviisi taotluse, et sel aastal seikleme, siis sel aastal me seiklesime, tõepoolest.


Loe lisaks