Kommenteeri

Appi! Me tegime podcasti! Püüan nüüd siin draamatult selgitada!

Oo, mu inimesed, on augustikuu viimane päev ja me paneme sellele ägedale suvele (jah-jah, suvi küll jätkub, aga suvekuud on otsas!) sellise punkti, et jagame teiega oma uut ettevõtmist, milleks on meie päris oma podcast, taskuhääling ja mõteteväljendamismeedium Draamatud!

Sest kirjutada on mõnus, aga vahel tahaks kõike ja palju rohkem jagada. Lisaks saab meid koristades ja autosõidul ka kaasas kanda ja olla samaaegselt kasulik ja ka kaasamõtlev!


Podcasti-kodu siin: draamatud.podbean.com

Facebooki-kodu siin.

Draamatud püüavad oma mõtteid väljendada võimalikult draamavabalt, mõistvalt ja hinnangutevabalt. Sest see on see, millega me tahame pidevalt ja jätkuvalt tegeleda ja selles suunas liikuda. Me jagame teiega, millest kaks kolmekümnendates naist mõtlevad ja räägivad, mida loevad, kuulavad, vaatavad, kus käivad ja kellega ja kuidas kasvada ja iseend ja maailma paremaks muuta soovivad.

See on meie esimene osa! Me teame, et me kasutame järgmisel korral korralikke mikrofone! Ja lõpetame rohkem lauseid päriselt ära! Aga samas jääme ikka iseendaks ja teeme seda kõike alati täpselt nii ja sellisena nagu me parajasti oleme. Sest me ei saagi kunagi valmis ja kuskilt tuleb alustada. ❤️ (see käib Sinu kohta ka. Ideaalset aega, seisundit ja olukorda ei saagi kunagi olema, seega vabalt võid ka kohe alustada millega iganes sina tahaksid alustada, et praktika juba jooksma hakkaks)

Aa, ja tuvi on sellepärast, et me arvame, et tuvi on üsna draamavaba (näiteks rahutuvid on ju!), lisaks sellele, et ta on üks lihtne lind, kes on ütlemata armas, me meelest! (Lisaks on Gretel juba aastaid esinenud ja aina süvenev tuviarmastus)

Grete (ja Mari)
(Mari, me päriselt tegimegi selle essa sammu ära)


Lisa kommentaar

Email again: